Kilo sem kilo tam,už se pěkně oblékám. V našem e-Shopu MAXXL BRNO

VÍTEJTE U NÁS

VÍTEJTE  U  NÁS

        Naše firma vznikla v roce 1994 otevřením kamenného obchodu v Brně . Za tuto dobu nás navštívilo v naší prodejně mnoho zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Pro lepší dostupnost našeho zboží a pohodlného nákupu přímo z domu jsme se rozhodli rozšířit naše služby o  internetový obchod. Jsme zaměřeni převážně na prodej oděvů nadměrných velikostí pro muže plnějších křivek a plnoštíhlým ženám se snažíme vybírat materiály nenáročné na údržbu, příjemné na nošení a vysoce kvalitní.
   Nejdůležitější faktor oblečení pro plnoštíhlou postavu je střih, který lichotí a sedí, nedostatek dokáže zakrýt a přednost dokáže ukázat. Móda XXL vám dokáže, že i nějaké to kilo navíc nám neubírá na kráse.
    V naší nabídce máme oblečení větších velikostí pro muže a ženy od XL - 7XL, kalhoty pánské sportovní v nadměrné velikosti od 60/62 - 80/82, košile pánské nadměrné od 46 - 56, dámské velikosti v nadměrkách od 46 - 62. Nabízíme nadměrné tuniky, halenky větších velikostí, košile dámské, společenskou halenku nadměrnou, bundy dámské, mikiny dámské, bundy pánské, svetry pánské, mikiny pánské, župany atd.
    Rádi Vás obsloužíme v naší prodejně Renneská třída 400/22 , kde si vše můžete osahat a vyzkoušet. Nejste-li z Brna, můžete v klidu nakoupit v našem e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady s velikostí, výběrem zboží nebo máte-li jakýkoli dotaz  TELEFONUJTE na číslo našeho obchodu +420731977259,+420731170317.      Těšíme se na Vás

                                                                    MAXXL BRNO

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info